Oresi Olomouc. To pravé místo pro pořízení kvalitní kuchyně.

Poslání a filosofie kuchyňského studia Oresi Olomouc

Naše kolegyně Markéta Malá napsala za nás všechny, co si myslíme o našich službách zákazníkům a  přístupu k výběru kuchyně. Rádi bychom Vás požádali, abyste si její názor přečetli. Není to text reklamní agentury, je to osobní vyznání nás, kteří každý den čekáme ve studiu Oresi, abychom každému pomohli ve výběru té nejlepší kuchyně:

„Základem domova je rodina a ta se nejčastěji schází v kuchyni. Kuchyně má být impulzem ke každodenní radosti. Když se v ní cítíte dobře, trávíte v ní čas s úsměvem. Stane se tichým, spolehlivým, funkčním a praktickým společníkem, který každý den udělá vždy o něco lepším. Naše kuchyně nejsou pouhé kuchyně. My je nenavrhujeme jako obyčejnou nábytkovou sestavu. Chceme, aby se kuchyně Oresi stala Vaším příjemným světem, kde budete spokojenou paní nebo pánem. Každá kuchyň by měla mít své kouzlo, díky kterému vaření bude skutečným požitkem. Přijďte ho k nám objevit.

Kuchyňské studio Oresi Olomouc se těší na Vaši návštěvu

Libuše Chmelová, David Machovský, Markéta Malá, Marek Tkáčik a oblastní manažer Oresi David Šimáček.

Aktuality

Nejprodávanější kuchyně Pulita Sorano, obohatila novou expozici

Návštěvníci našeho hlavního města, kteří hledají poučení a zajímavou inspiraci, jistě uvítají otevření nového muzea. V Praze bylo otevřeno Muzeum gastronomie. Muzea zabývající se historií gastronomie jsou novinkou a doposud jich po světě není mnoho. I naše země zatím čekala na přehlednou sbírku informací o historii kuchařského umění a pohostinství u nás. Muzeum poutavým způsobem představuje historii vztahu člověka k přípravě pokrmů a jejich konzumaci od doby domestikace ohně až po současnost.

Tato historie samozřejmě vede až do současnosti a autoři expozice chtěli navíc nahlédnout i do buducnosti. Velmi nás potěšilo, že jako příklad kuchyně pro nejbližší budoucnost si zvolili kuchyň značky Oresi.

Muzeum gastronomie najdete v Praze v Jakubské ulici 12, kousek za obchodním domem Kotva.

Oresi Vám vrátí peníze

Pro své zákazníky připravilo Oresi hru Oresi vrací peníze a stovka šťastných získala během jarního akčního období zpět buď celou cenu své nové kuchyně, nebo její část. Majiteli stoprocentní slevy se staly tři rodiny z České republiky. Paní Petru Pípovou z Jihlavy zastihla zpráva o výhře krátce po návratu z porodnice, odkud si přivezla dcerku se jménem, které jako by předjímalo vítězství ve hře. Jmenuje se totiž Viktorie. A dost možná právě ona přinesla své rodině štěstí ve výši 89 tisíc. Pan Zdeněk Andrík z Hrusic si na webu Oresi přečetl, že získal stoprocentní slevu na svou kuchyň Noble, ale domníval se, že na něj někdo nastražil krutý žert. Když se z oficiálního zavolání dozvěděl, že mu Oresi opravdu vrátí celou cenu jeho kuchyně, dostal nepopsatelný záchvat radosti. Prostě, sto šedesát tisíc je sto šedesát tisíc. Paní Veronika Dubová z Hatí potěšila zprávou o výhře svého přítele i jejich dvouletého Ondru. Oresi jim vrací takřka 95 tisíc.

Šťastných v prvním kole hry Oresi vrací peníze bylo ještě dalších devadesát sedm. Všem gratulujeme! Ale hra Oresi vrací peníze tím nekončí. A ve druhém kole zvyšujeme počet výherců a Oresi vrátí peníze dokonce sto padesáti zákazníkům. Více si přečtěte na www.oresi.cz. A nezapomeňte, že pravděpodobnost výhry v této hře je mimořádně vysoká.

Pro optimalizaci stránek používáme cookies. více informací

Pro optimalizaci stránek používáme cookies a systém Google Analytics. Používáním této stránky s tím souhlasíme.

Zavřít